Inhaal Gestaakde wedstrijd

19 november 2016

Inhaal Gestaakde wedstrijd Turkse Kracht (zat1)- SV Harskamp (zat1)
Deze wedstrijd was voor ons een normale wedstrijd zoals alle andere wedstrijden. Het was duidelijk dat Harskamp één doel voor ogen had, en dat was om tijdens de wedstrijd onze spelers te proveceren. Wedstrijd tkd zaterdag1 begon al met 1-0 voorsprong. De Spelers van Harskamp begonnen direct na de start van de wedstrijd met felle harde overtredingen. Ook hebben ze meerdere keren op onze spelers gescholden. De Trainer van harskamp filmde alleen de overtreding van onze kant. Echter heeft de scheidsrechter volgens de regels hiervoor niet gefloten. Wij zijn van mening dat De scheidsrechter de wedstrijd heel goed onder controle had.

Voetbal technische zaken
Sv Turkse Kracht Deventer
Erhan Özer

TKD logo 150


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *